XXXIX SELL žaidynių atrosios dienos ryškiausi KTU sportininkų rezultatai

Svarbiausios | 2024-05-18

Kauno technologijos universiteto (KTU) studentai antrąją XXXIX SELL žaidynių dieną medaliais apdovanoti 21 kartą: 1 aukso, 10 sidabro ir 10 bronzos medalius.

Badmintonas:

Pijus Balaišis (Matematikos ir gamtos mokslų fakultetas) užėmė 10 vietą vyrų vienete, 4 vietą vyrų dvejete ir 6 vietą mišriame dvejete.

Vykintė Trakšelytė (Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultetas) pasiekė 5 vietą moterų vienete ir 6 vietą mišriame dvejete.

Kasparas Vilkevičius (Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultetas) užėmė 11 vietą vyrų vienete ir 4 vietą vyrų dvejete.

Dovilė Kuzmickaitė (Elektros ir elektronikos fakultetas) pelnė 3 vietą mišriame dvejete ir 2 vietą moterų dvejete.

Ąžuolas Barkauskas (Statybos ir architektūros fakultetas) užėmė 5 vietą vyrų vienete, 2 vietą vyrų dvejete ir 5 vietą mišriame dvejete.

Mark Šames (Matematikos ir gamtos mokslų fakultetas) pasiekė 4 vietą vyrų vienete, 2 vietą vyrų dvejete ir 3 vietą mišriame dvejete.

Vakarė Bagdonaitė (Ekonomikos ir verslo fakultetas) pelnė 5 vietą mišriame dvejete, 2 vietą moterų dvejete ir 2 vietą moterų vienete.

Sportinis laipiojimas:

Lukas Rymonis (Mechanikos ir dizaino fakultetas, pirmas kursas) užėmė 5 vietą.

Lengvoji Atletika:

Sidabro medalius pelnė:

Gustas Pritulskis (EEF) už kūjo metimą (57,38 m),

Gustas Griška (MIDF) už trišuolį (15,05 m),

Jurgis Džiaugys (MIDF) už ieties metimą (48,60 m).

Bronzos medaliai atiteko:

Aurimas Narijauskas (IF) už trišuolį (14,68 m),

Emilija Mockutė (CTF) už ieties metimą (34,00 m),

Domas Gailevičius (EEF) už 110 m barjerinį bėgimą (15,07 s),

Vytenis Giedraitis (IF) už kūjo metimą (44,70 m).

Šachmatai:

Šachmatų komanda iškovojo 3 vietą komandinėje įskaitoje.

Mini Futbolas:

KTU mini futbolo komanda pateko tarp 4 geriausių komandų ir rytoj kovos dėl medalių.

Paplūdimio Tinklinis:

Vyrų paplūdimio tinklinio komanda, Tomas Vyšniauskas (Informacikos fakultetas, 4 kursas) ir Arnas Pileckis (Ekonomikos ir verslo fakultetas, 3 kursas), užėmė 3 vietą.

Merginų komanda, Vilūnė Rauluševičiūtė (Taikomoji matematika, 1 kursas) ir Kamilė Kiaušaitė (absolventė), pelnė 4 vietą.

Krepšinis:

5×5 krepšinio komanda patyrė pralaimėjimą prieš Klaipėdos universitetą rezultatu 46:73, tačiau kovoje dėl penktos vietos laimėjo prieš LSU universitetą rezultatu 75:45.

Jėgos trikovė

Ramunė Vainauskytė svorio kat. +69 kg 1 vieta ir tapo absoliučia varžybų nugalėtoja