Žvilgsnis į KTU Balandžio Mėnesio sporto Pasiekimus

Svarbiausios | 2024-05-02

Balandžio 3d.: NSTL pirmajame pusfinalyje KTU komanda patyrė pralaimėjimą 0:3 prieš LSU.

Balandžio 6-7d.: Šiauliuose vyko Sambo LT čempionatas. Rokas Katkus užėmė trečią vietą, o Gintaras Aleknavičius antrąją vietą.

Balandžio 6d.: Šiauliuose Lietuvos kroso taurės varžybose Nedas Kasparas triumfavo, įveikęs 6 km trasą per 21:44.

Balandžio 13-14d.: Alytuje orientavimosi sporto varžybose Simonas Riauka iškovojo trečiąją vietą tempo rungtyje ir ketvirtą sprinto rungtyje. Šarūnė Riaukaitė “Prienų Šilo taurė 2024” finišavo antra.

Balandžio 13d.: Vilniuje Lietuvos Respublikos Studentų Graikų Romėnų Imtynių čempionate Oleksandr Nimashchuk triumfavo kategorijoje iki 60 kg, o Ilja Rogovec kategorijoje iki 67 kg buvo trečias, taip pat Ugnius Spaičys ir Nedas Urniežius užėmė trečiąsias vietas savo kategorijose 67 kg ir 130 kg. Komandinėje įskaitoje KTU ekipa pasiekė trečią vietą.

Balandžio 14d.: Ignas Vanagas, Informatikos fakulteto studentas, tapo Brno pusmaratonio nugalėtoju, įveikęs distanciją per 01:09:51.

Balandžio 18d.: KTU merginų tinklinio komanda laimėjo Antrose pusfinalio rungtynes 3:1. Vilūnė Rauluševičiūtė pelnė 18 naudingumo balų.

Balandžio 20d.: Nedas Kasparas, KTU Elektros ir elektronikos fakulteto studentas, iškovojo 3-ąją vietą Lietuvos kroso taurės varžybų antrajame etape Trakuose.

Balandžio 20d.: Panevėžio badmintono turnyre Dovilė Kuzmickaitė laimėjo moterų dvejetą bei pasiekė 10 vietą mišriame dvejete, o Linas Grubiskas ir Dominykas Jankauskas užėmė 9-tas vietas vyrų dvejetuose, Vakarė Bagdonaitė iš VBV užėmė 2 vietą moterų dvejete.

Balandžio 21d.: KTU tinklininkės nusileido Vilniaus universiteto komandai NSTL finalo dėl trečios vietos varžybose 2:3 ir baigė sezoną ketvirtoje vietoje. Viliūnė Rauluševičiūtė pelnė 30 taškų ir surinko 21 naudingumo balus.

Balandžio 26d.: KTU krepšinio komanda pasidabino sidabro medaliais po KKML B lygos finalo 85 : 89 prieš SK Minbra.

Balandžio 27d.: Nedas Kasparas iš KTU Elektros ir elektronikos fakulteto iškovojo 3 vietą Lietuvos pavasario kroso čempionato suaugusiųjų tarpe, o jaunimo tarpe tapo nugalėtoju.

Balandžio 29d.: KTU krepšinio komanda nusileido VDU komandai rezultatu 86:106 Lietuvos studentų krepšinio lygos finalo rungtynėse ir namo parsivežė antrosios vietos taurę. Emilis Bartninkas ir Gytis Litvaitis išsiskyrė surinkdami 21 ir 15 naudingumo balus.