Žvilgsnis į KTU Gegužės mėnesio sporto pasiekimus

Svarbiausios | 2024-06-06

Orientavimosi sportas:

• Gegužės 3-5 d. Vilniuje ir Trakų rajone vyko orientavimosi sporto varžybos Daugiadienės Vilnius 2024. Į varžybas susirinko 590 dalyvių, tarp kurių startavo ir KTU studentai: Jonas Markevičius (EEF), Šarūnė Riaukaitė (MIDF) ir Saulė Vilniūtė (MGMF).
    • Jonas Markevičius elito grupėje užėmė 5 vietą.
    • Šarūnė Riaukaitė savo grupėje užėmė 6 vietą.
    • Saulė Vilniūtė antrąją varžybų dieną buvo 6 vietoje.
  • Gegužės 11 d. Mikniškėse, Trakų rajone, vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas vidutinėje trasoje, kuriame dalyvavo 540 orientacininkų.
    • Jonas Markevičius (EEF) stipriausioje, elito grupėje užėmė 5 vietą.

Lengvoji atletika:

• Gegužės 31 d. Vingio parko stadione vyko sporto klubo „Cosma“ vasaros taurės varžybos. Šuolio į aukštį rungtyje nugalėtoju tapo Ignas Bitinas (MIDF), peršokęs 2,10 m (pakartotas asmeninis rekordas).
  • Gegužės 25-26 d. Kaune vyko Lietuvos LAF taurės atviros varžybos ir sporto klubų komandinės varžybos. KTU studentų rezultatai:
    • 2 vieta: Ignas Bitinas (MIDF) šuolyje į aukštį.
    • 2 vieta: Gustas Griška (MIDF) trišuolyje.
    • 2 vieta: Gustas Pritulskis (EEF) kūjo rungtyje.
    • 2 vieta: Emilija Mockutė (CTF) ieties metime ir 5 vieta rutulio stūmimo rungtyje.
    • 3 vieta: Aurimas Narijauskas (IF) trišuolyje.
    • 4 vieta: Nedas Kasparas (EEF) 5000 m bėgime.
    • 5 vieta: Mykolas Juknius (CTF) 400 m bėgime ir 6 vieta 200 m bėgime.
    • 5 vieta: Andrius Šimkus (IF) šuolyje su kartimi.
    • 6 vieta: Rokas Berūkštis (MIDF absolventas) 100 m bėgime ir 10 vieta 200 m bėgime.
    • 7 vieta: Viktorija Ivickytė (CTF absolventė) 400 m bėgime ir 17 vieta 200 m bėgime.
    • 7 vieta: Neringa Kriščiūnaitė (IF) rutulio stūmimo rungtyje.
    • 8 vieta: Greta Zalatoriūtė (EVF) 100 m bėgime.
  • Gegužės 10 d. Dariaus ir Girėno stadione vyko SM Starto taurės varžybos:
    • Ignas Bitinas (MIDF) šuolio į aukštį rungtyje nugalėjo, peršokęs 2,05 m.
    • Greta Zalatoriūtė (EVF) 100 m nubėgo per 12,28 sekundės ir tapo nugalėtoja.
    • Deimantė Raudytė (IF) šuolio į tolį rungtyje nušoko 5,20 m ir užėmė trečią vietą.
    • Mykolas Juknius (CTF) 400 metrų distanciją įveikė per 53,81 sekundės ir užėmė ketvirtąją vietą.
  • Gegužės 4-5 d. Palangoje vyko Lietuvos ilgų metimų čempionatas:
    • Gustas Pritulskis (EEF) kūjo metime iškovojo sidabrą (54,94 m).
    • Jurgis Džiaugys (MIDF) ieties metime užėmė 4 vietą (58,64 m).

Badmintonas:

• Gegužės 11 d. Panevėžyje vykusiame badmintono sezono uždarymo turnyre:
    • Dovilė Kuzmickaitė (EAE) laimėjo moterų dvejetų 2 vietą ir mišrių dvejetų 1 vietą.
    • Vakarė Bagdonaitė (VBV) užėmė 2 vietą moterų dvejetuose ir 3 vietą mišrių dvejetų varžybose.
    • Mantas Vaitkus (VBV) laimėjo vyrų dvejetų 1 vietą ir užėmė 11 vietą vyrų vienete.
    • Dominykas Jankauskas (absolventas) laimėjo vyrų dvejetų 1 vietą.
    • Kasparas Vilkevičius užėmė 3 vietą vyrų dvejetuose ir 1 vietą mišrių dvejetų varžybose.
  • Gegužės 25 d. Lietuvos badmintono taurės antrajame etape Panevėžyje ir Kretingoje:
    • Dovilė Kuzmickaitė (EAE) užėmė 10 vietą moterų dvejetuose ir 6 vietą mišriuose dvejetuose.
    • Kasparas Vilkevičius (MD) užėmė 8 vietą vyrų vienete ir 8 vietą vyrų dvejetuose.
    • Vakarė Bagdonaitė (VBV) užėmė 2 vietą moterų dvejetuose ir 7 vietą mišriuose dvejetuose.
    • Mantas Vaitkus (VBV) užėmė 2 vietą vyrų vienete ir 15 vietą mišriuose dvejetuose.
    • Rokas Jadvinskis (SAF) užėmė 6 vietą mišriuose dvejetuose ir 14 vietą vyrų dvejetuose.

Tinklinis:

• Gegužės 21 d. Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakulteto sporto salėje įvyko KMTL Dailiosios lygos sezono finalinės rungtynės. KTU komanda, vadovaujama trenerės Audronės Jakupkienės, iškovojo 3 vietą, nugalėdama Lietuvos sporto universiteto (LSU) ekipą 3:0 (25:19, 25:14, 25:14).

Tenisas:

• Gegužės 25-26 d. “Teniso erdvė” aikštyne vyko Lietuvos studentų teniso čempionatas. Vaikinų dvejetuose antrąją vietą iškovojo Laurynas Adomavičius.